OBIEKT NA SPRZEDAŻ

Proponujemy Państwu sprzedaż naszej działki i budowę na niej obiektu przemysłowego.

Posiadamy działkę budowlaną położoną w Karpinie bezpośrednio przy drodze szybkiego ruchu S8 (E67) niedaleko miejscowości Radzymin w otoczeniu zabudowy przemysłowej (Wytwórnia Brejnak, Piekarnia Szwajcarska ,Serwis MAN, INDECO).

Aktualny stan:
działka niezabudowana, bez naniesień, stan prawny bez wad.

Działka ma powierzchnię 7668 m2.

Dojazd:
trasą S8 do węzła Trojany i około 1km drogą serwisową. Również drogami lokalnymi z kierunku Tłuszcz i Małopole. Komunikacja publiczna - rozwinięty transport prywatny na linii Warszawa - Wyszków.

Przeznaczenie:
według studium i archiwalnej decyzji o ustaleniu warunków zabudowy przeznaczenie usługowo - produkcyjne. Powierzchnia biologicznie czynna minimum 15%.

Oferujemy kompleksową obsługę Inwestora - przeprowadzenie kompletnego procesu inwestycyjnego: koncepcja budynku wraz z optymalizacją rozwiązań funkcjonalnych i technicznych, wykonanie projektów budowlanych i wykonawczych, uzyskanie pozwolenia na budowę, kompleksowa budowa, uzyskanie decyzji o pozwoleniu na użytkowanie i przekazanie budynku do eksploatacji wraz z niezbędną do tego dokumentacją.

Posiadamy duże doświadczenie w budowie obiektów przemysłowych, w dostosowywaniu ich do potrzeb klientów jak i optymalizacji rozwiązań co przekłada się na koszt inwestycji.

Poniżej przedstawiamy przykładowe zagospodarowanie działki, gdzie zaproponowano budynek o powierzchni całkowitej około 3625 m2 (część magazynowa/produkcyjna - 2945 m2, część biurowo-socjalna 680 m2).

Szacunkowy czas realizacji:
proces projektowy: 4 - 6 miesięcy w zależności od funkcji i stopnia skomplikowania budynku,
budowa: 20 - 30 tygodni od rozpoczęcia robót.

Jeżeli są Państwo zainteresowani ofertą proszę o kontakt pod numerem telefonu: 22 738 11 16.

Powyższe informacje nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Do pobrania:
Przykładowe zagospodarowanie działki (2MB)