O Nas

Firma Probis powstała w lipcu 1999 roku. Jej korzenie sięgają jednak roku 1988, w którym działalność rozpoczęła organizacja skupiająca znaczną część dzisiejszej kadry. Dynamiczny rozwój firmy na rynku budowlanym i wynajmu obiektów przemysłowych doprowadził do wyodrębnienia przedsiębiorstwa Probis jako jednostki zajmującej się wykonawstwem. Tak więc, posiadamy prawie 25 letnie doświadczenie w planowaniu i realizacji obiektów budownictwa przemysłowego.

 

Polityka jakości

Poprzez stałe doskonalenie swoich umiejętności dążymy do osiągnięcia celów jakościowych umożliwiających nam istnienie na rynku budowlanym poprzez:

  • partnerskie traktowanie klienta i przekazywanie mu gruntownych informacji o produkcie,
  • elastyczne podejście do potrzeb i oczekiwań klientów,
  • wykorzystanie naszych doświadczeń dla ekonomicznego i praktycznego dobra klienta,
  • spełnienie wymagań i ciągłe doskonalenie wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością,
  • stałą obserwację rynku budowlanego, służącą doskonaleniu stosowanych technologii i szybkiemu wprowadzaniu nowych,
  • podnoszenie kwalifikacji pracowników i budowanie w nich pozytywnego podejścia do wykonywanych zadań.

Osiąganie celów jakościowych gwarantuje nam wypełnienie celu strategicznego firmy jakim jest zbudowanie rozpoznawalnej marki utożsamianej z solidnością i uczciwością.

 

Osiągnięcia

Jesteśmy nastawieni na ciągły rozwój usprawniając stosowane technologie. Jesteśmy otwarci na wprowadzanie nowych rozwiązań pozwalających na optymalizację jakości w stosunku do kosztów, umiemy dostosować się do potrzeb Inwestora. Podnosimy posiadane kwalifikacje uczestnicząc w kursach i szkoleniach oraz obserwując nowości i nowinki techniczne.

Mamy duże doświadczenie w wykonywaniu montażów konstrukcji obiektów prefabrykowanych, zarówno wielkopowierzchniowych, jak i wielokondygnacyjnych, zdobyte na budowach w centrum Warszawy i okolic.

Wdrożyliśmy i utrzymujemy system zarządzania jakością ISO 9001:2008. Posiadamy uprawnienia do wykonywania stalowych konstrukcji spawanych GSI SLV wg DIN EN ISO 3834-2. Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia Wykonawców Dachów Płaskich i Fasad DAFA oraz członkiem grupy Protan, specjalizującej się w pokryciach z PCV. Posiadamy certyfikaty producentów na wykonywanie dachów i zabezpieczeń ppoż. konstrukcji.

Jesteśmy laureatami rankingów: Gazele Biznesu, Skrzydła Biznesu oraz konkursów: Mazowiecka Firma Roku i Efektywna Firma. Otrzymaliśmy Europejski Medal (2011r.) za europejską jakość produktu, przyznany przez stowarzyszenie BCC, którego jesteśmy członkiem. Posiadamy certyfikat i uczestniczymy w programie Rzetelna Firma prowadzonym przez KRD, Wiarygodna Firma oraz Przejrzysta Firma wydany przez D&B.

W czerwcu 2014 r. otrzymaliśmy Dyplom Uznania za udział w finale konkursu organizowanego przez PZITB "Budowa roku 2013".

W roku 2016 otrzymalismy tytuł: Kreator Budownictwa Roku 2016 w konkursie organizowanym przez Polską Izbę Inżynierów Budownictwa oraz otrzymaliśmy Diament Polskiej Jakości w Budownictwie Przemysłowym.

DAFA   Rzetelna Firma   BCC   Firma Godna Zaufania
 
Dyplom PZITB


Ludzie


Podstawową wartością firmy są ludzie z ich doświadczeniem zdobytym na przestrzeni lat w kraju i za granicą.

Firma kierowana jest przez trzyosobowy zarząd, który wyznacza cele, które następnie kontroluje i aktywnie uczestniczy w ich realizacji. Zatrudniamy kadrę inżynierską w działach ofertowania i przygotowania produkcji oraz wysoko wykwalifikowaną załogę produkcyjną i nadzór bezpośredni. Budowy w przeważającej części realizujemy przy pomocy środków własnych, w razie potrzeby posiłkujemy się sprawdzonymi Podwykonawcami.

 

Sprzęt

Posiadamy własną bazę sprzętową, która pozwala w niezależyty sposób prowadzić nasze budowy na wszystkich etapach robót. Dysponujemy zarówno sprzętem ciężkim: koparkami, dźwigami, samochodami ciężarowymi, sprzętem do wyburzeń, jak i sprzętem lekkim niezbędnym do wykonywania konstrukcji, dachów, elewacji, posadzek, wykończenia wnętrz, a także robót drogowych i instalacyjnych.

 

Nasi Klienci